قالی سلیمان

شرکت صنعتی رسول اصفهان با نام ثبتی قالی سلیمان در سال 1361 در اصفهان ثبت شده است و پس از 4 سال مراحل آماده سازی در سال 1365 فعالیت خود را آغاز نموده است . ابتدای فعالیت قالی سلیمان تولید نخ برای بافت فرش ماشینی بوده است و با نام نخ رسول در بازار فروش الیاف فرش ماشینی مشهور شده است . و پس از آن در سال 1372 شروع به آماده سازی و نصب ماشین آلات بافت فرش ماشینی با تکنولوژی همان موقع نموده است . تولیدات فرش ماشینی این شرکت با برند قالی سلیمان روانه بازار فرش ماشینی شده و میشود. لازم به ذکر است شرکت قالی سلیمان تنها کارخانه فرش ماشینی درشهر اصفهان است . 

محصولاتی نخ رسول اصفهان  انواع نخ اکریلیک ، پلی استر . BCF را شامل میشود که نمره های مختلف جهت تولید فرش های 350 شانه تا 1200 شانه مورد استفاده قرار میگیرد و محصولاتی که تحت عنوان قالی سلیمان تولید میشود شامل فرشهای 350 شانه  ،فرش های 700 شانه تا 1200 شانه تولید میگردد.

کیفیت قالی سلیمان :

محصولات قالی سلیمان از بعد کیفیت بسیار متنوع است . فرش های قالی سلیمان که با الیاف اکریلیک تولید شده است از فرش های با کیفیت محسوب میشود و با خرید قالی سلیمان با شانه های بالاتر میتوانید این کیفیت را با ظرافت بالاتر نیز خریداری کنید . اما در نقطه مقابل نمونه هایی که بافته شده از الیاف پلی استر یا  ابریشم مصنوعی و همچنین BCF است هرچه تراکم و شانه را هم بالاترببرید هیچ تاثیری در کیفیت پایین آن نداشته ومناسب برای هر قشری نمیباشد چرا که از نظر دوام و ماندگاری فرش در رده پایین ترین کیفیت فرش های ماشینی قرار میگیرند . 

شناخت انواع نخ فرش و معایب و مزایای آنها

آدرس کارخانه قالی سلیمان :

استان اصفهان  جاده اصفهان - شیراز، روبروی پمپ بنزین مَرغ، کیلومتر 20 جاده قلعه شور

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

قالی سلیمان  ، قیمت قالی سلیمان  ، خرید قالی سلیمان ، قالی سلیمان 1200 شانه

 

Captcha