خرید اینترنتی این روزها به یکی از ساده ترین روشهای  خرید مایحتاج روزمره تبدیل شده و به سبب راحتی خرید و همینطور حذف تردد های درون شهری با توجه به وضعیت ترافیک و همینطور زمان صرف شده برای امر خرید اغلب ترجیح میدهند به جای صرف کردن وقت در فروشگاه های مختلف برای انتخاب محصول مورد نیاز خود، آن را بدون دغدغه و به صورت اینترنتی و آنلاین خرید نمایند .

شرکت صنایع فرش کاشان نیز این امکان را فراهم نموده  که علاوه بر این که در وقت و هزینه های تردد مشتریان صرفه جویی به عمل اید .مشتریان عزیز فرش مورد نیاز خود را از خود کارخانه و به قیمت کارخانه با حذف واسطه ها و هزینه واسطه گری تهیه نمایند . ارسال فرش برای تمام نقاط کشور رایگان انجام خواهد شد و پرداخت مبلغ فاکتور منهای بیعانه پس از تحویل میباشد .

 

اعتماد به این که محصول خریداری شده اصل بوده و یا مشکلی در زمینه فنی نداشته باشد دغدغه دیگر برخی از مشتریان است که به صورت اینترنتی خرید انجام میدهند.صنایع فرش کاشان با دریافت گواهی اعتماد الکترونیکی  از وزارت صنایع و معادن و همینطور گواهی ساماندهی از وزارت ارشاد و با همکاری با پلیس فتای کاشان سعی در آسودگی خیال مشتریان از خریدی اگاهانه از مرجعی کامل و دقیق دارد و باهدف رضایت مشتریان پس از خرید نیز با شما همراه است و طی تماس تلفنی جویای رضایت خرید مشتریان فرش این شرکت میباشد که بعضا رضایت خود را در شبکه های اجتماعی برای ما بیان میکنند .در زیر برخی از این رضایتمندی ها به نمایش گذاشته شده است.

 

logo-samandehi

 

 

 

فرش ماشینی      خرید فرشفروش فرش  خرید فرش کاشان  فرش  خرید فرشخرید فرش  خرید فرش  خرید فرش   فرشفرش  فرش  فرش  فرشفرش  فرش  فرش  فرشفرش  خرید فرش  فرش  فرشفرش  فرش  فرش  فرشفرش  فرش  فرش  فرش ماشینی